zpět na úvod tisk mapa stránek

Kyvná vratová křídla

Kyvná vratová křídla - typ PTS

Kyvná vratová křídla

Kyvná vratová křídla Novoferm dodáváme jednokřídlá nebo dvoukřídlá, v různých variantách otevírání. Konstrukci tvoří trubkové a uchycovací pozinkované profily. Rozměry a tloušťky těchto profilů jsou koncipovány dle celkových rozměrů stavebního otvoru. Výplň křídel lze dodat v provedení transparentním (celoprůhledném) nebo barevném, bez nebo včetně tkaninové vložky, dále také v provedení gumovém.

Materiál
Ocelová konstrukce je žárově pozinkována. Výplň křídla je z průhledného plastu bez tkaninové vložky (tloušťka 7 nebo 10mm) nebo z průhledného plastu s tkaninovou vložkou (tloušťka 7 nebo 10mm). Výplň muže také tvořit vysoce odolná pryž včetně tkaninové vložky (tloušťka 6 nebo 8 mm). V případě použí plastu je možno dodat v černé, šedé, červené, hnědé nebo barvě slonové kosti (tloušťka 7 nebo 10mm).

Kyvná vratová křídla

Možnosti otevírání
Doddáváme 5 variant provedení: 2x90 st., 1x90 st. nebo 1x180 st., 2x >90 st., 2x90 st. (montáž za otvor) nebo 2x180 st.

Průhledy / prosklení
Průhledový plast ve výšce 1250-1750mm od podlahy, navařená okna o rozměrech 700x1000mm, 500x700mm nebo 300x500mm. Kulatá okénka s výplní plastovou nebo bezpečnostním sklem.

Povrchová úprava
Trubková konstrukce je standardně dodávána v pozinkovaném provedení, za příplatek jemožno dodat tuto konstrukci v jakémkoliv odstínu RAL, případně v nerezovém provedení.

Rozměry
Jednokřídlá nebo dvoukřídlá kyvná vrata lze dodat do velikosti 35m2. Větší rozměry je možno dodat na poptávku.

Ovládání
Kyvná vratová křídla jsou standardně ovládáná mechanicky, automatické uzavírání zajišťují pružinové panty. Za příplatek lze dodat vratová křídla s pneumatickým nebo elektrickým pohonem včetně mnoha variant ovládání.

Kyvná vratová křídla - typ PTL

Vrata jsou standardně vybavena speciálním záchytným zařízením, které zabraňuje samovolnému odvinutí lamel z navíjecí hřídele. Za příplatek lze dodat bezpečnostní kontaktní lištu (OPTO-SENZOR) umístěnou v podlahovém gumovém profilu, případně bezpečnostní světelnou závoru a další bezpečnostní prvky .

Materiál
Rámová konstrukce a uchycovací profily jsou žárově pozinkovány. Výplň křídla je z průhledného plastu bez tkaninové vložky (tloušťka 5 nebo 7mm) nebo z průhledného plastu s tkaninovou vložkou (tloušťka 7mm). Výplň muže také tvořit vysoce odolná pryž včetně tkaninové vložky (tloušťka 6mm). V případě použí plastu je možno dodat v černé, šedé, červené, hnědé nebo barvě slonové kosti (tloušťka 7mm).

Možnosti otevírání
Doddáváme 3 varianty provedení: 2x90 st., 1x90 st. nebo 1x180 st. a 2 x >90 st.

Průhledy / prosklení
Průhledový plast ve výšce 1250-1750mm od podlahy, navařená okna o rozměrech 700x1000mm, 500x700mm nebo 300x500mm. Kulatá okénka s výplní plastovou nebo bezpečnostním sklem.

Povrchová úprava
Konstrukce je standardně žárově pozinkovaná. Další díly, jako horní a dolní otáčecí bod jsou elektrolyticky pozinkovány.

Rozměry
Jednokřídlá nebo dvoukřídlá kyvná vrata lze dodat do velikosti 10m2, přičemž max. šíře vrat je 3000mm. Větší rozměry je možno dodat na poptávku.

Ovládání
Kyvná vratová křídla jsou standardně ovládáná mechanicky, automatické uzavírání zajišťují pružinové panty.

Soubory ke stažení

Popis - kyvná vratová křídla (němčina)(.pdf - 192 kB)
Prospekt - kyvná vratová křídla PTS(.pdf - 1137 kB)
Prospekt - kyvná vratová křídla PTL(.pdf - 1013 kB)2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist