zpět na úvod tisk mapa stránek

Pohon sekčních vrat Novoferm

Stisknutím tlačítka vzhůru: NovoPort - komfort automatiky

Pohon sekčních vrat

Kdo dnes renovuje garáž, nechce pouze aby lépe vypadala, nýbrž také, aby se lépe otvírala. Kombinovaným systémem NovoPort, skládajícího se z vrat a pohonu, vyzdvihnete úroveň komfortu vaší garáže stiskem tlačítka a eliminujete nepříjemnosti.

Již více nemusíte za deště nebo v zimě vystupovat z vozu a nepohodlně ručně otvírat a zavírat vrata. Vzhledem k jejich jako šepot tichému provozu, zůstává systém NovoPort také akusticky komfortní.

Napoprvé uvnitř: Tak rychle to jde jen u Novofermu

Pohon sekčních vrat

Pohonný systém NovoPort se nestará o komfort pouze při provozu, nýbrž již při montáži. Je obratem ruky namontován v každé garáži, lhostejno, zda je strop vysoký či nízký, volný či zastavěný, z tvrdého železobetonu či měkkého sádrokartonu.

Patentovaný trik spočívá v tom: Pohon NovoPort není třeba montovat na strop, nýbrž je jednoduše integrován na boční pojezdové kolejnici vrat.

Pohon pro sekční garážová vrata - Novomatic

Novomatic 403
Pohon sekčních vrat Cenové výhodný základní pohon pro jednotlivá a dvojitá garážová vrata do šíře 5.000 mm (max. 10 m2 plochy vratového křídla). Maximální rychlost chodu: 17 cm/s při otevírání a zavírání.

Novomatic 553
Komfortní rychloběžný pohon pro jednotlivá a dvojitá garážová vrata do šíře 5.500 mm. Maximální rychlost otevírání: 22 cm/s.

Novomatic 803
Výkonově silný Power - pohon pro často používaná vrata v podzemních garážích a rovněž těžká dřevěná vrata nebo vrata s doplňkovými dveřmi. Maximální rychlost otevírání: 22 cm/s.

Soubory ke stažení

Sekční garážová vrata, automatické systémy sekčních vrat(.pdf - 18981 kB)
Typy pohonu pro garážová vrata - Novomatic 403, 553, 803(.pdf - 326 kB)


2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist