zpět na úvod tisk mapa stránek

Pohon výklopných vrat Novoferm

Pohon pro garážová vrata - VivoPort

Pohon výklopných vrat

Když vyhovují vrata, vyhovuje také pohon! Protože není nutné žádné komplikovanější měření nebo další prostor pro pohon! Podstatný rozdíl mezi konvenčními a pojezdovými pohony: VivoPort® je pohon právě integrovaný do vrat – dílensky přímo namontován na vratové křídlo!

VivoPort - technika je kompaktní, tichá a jednoduchá na obsluhu. Kombinovaná motorová a řídící jednotka namontovaná na vratovém křídle, se sériově integrovaným energii šetřícím garážovým osvětlením. Trafo nebo akumulátor namontován na pojezdovou kolejnici. Provozní rychlost asi 15cm/s, s pomalým náběhem a pomalým zastavením.

Pohon pro garážová vrata - Novomatic

Pohon výklopných vrat

Novomatic 403
Cenové výhodný základní pohon pro jednotlivá a dvojitá garážová vrata do šíře 5.000 mm (max. 10 m2 plochy vratového křídla). Maximální rychlost chodu: 17 cm/s při otevírání a zavírání.

Novomatic 553
Komfortní rychloběžný pohon pro jednotlivá a dvojitá garážová vrata do šíře 5.500 mm. Maximální rychlost otevírání: 22 cm/s.

Novomatic 803
Výkonově silný Power - pohon pro často používaná vrata v podzemních garážích a rovněž těžká dřevěná vrata nebo vrata s doplňkovými dveřmi. Maximální rychlost otevírání: 22 cm/s.

Soubory ke stažení

Výklopná garážová vrata, automatické systémy výklopných vrat(.pdf - 11736 kB)
Pohon pro výklopná garážová vrata - VivoPort(.pdf - 136 kB)
Typy pohonu pro garážová vrata - Novomatic 403, 553, 803(.pdf - 326 kB)


2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist