zpět na úvod tisk mapa stránek

Garážová vrata Ševčík

Garážová a vratová technika Ševčík

Sklad Blansko

Naše firma vznikla již v roce 2004. Zabýváme se montáží sekčních privátních a průmyslových garážových vrat, bran a dveří. Nabízíme profesionální přístup a zajistíme odbornou pomoc při výběru nejvhodnějšího technického řešení. Jsme smluvní prodejci firmy Novoferm pro Českou republiku. Dodáváme kvalitní garážová vrata, průmyslová vrata a dveře za příznivé ceny v té nejvyšší kvalitě. Naším hlavním cílem je spokojený zákazník.

Nabízíme kvalitu od firmy Novoferm

Výrobní závod Haldern S více jak 2000 zaměstnanci je firma Novoferm jeden z největších evropských dodavatelů dveří, vratových systémů a pohonů pro privátní, živnostenské a průmyslové účely. Firma byla založena v roce 1955 na Dolním Rýnu, dnes vyrábí na různých místech západní Evropy a dodává výrobky do mnoha zemí světa.

Podniková filosofie se zakládá na jednoduchém principu: kvalita místo množství. Úsilím firmy je zákazníkům nabídnout výrobky, které vždy splňují maximum kvality, jistoty, komfortu a estetiky - za minimum nákladů. K tomu také poskytnout dlouhodobou velkorysou záruku na výrobky, samozřejmě s patřičným vzorným servisem.

Výrobky berou ohled na obvyklé požadavky a splňují národní normy a zkušební předpisy. Samozřejmostí je certifikát podle ISO 9001 a výroba podle nejnovějších technických poznatků s ekologickými aspekty.

Od října 2003 patří firma Novoferm k japonské skupině Sanwa Shutter. Novoferm - dělá garážová vrata!


2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist