zpět na úvod tisk mapa stránek

Rolovací mříže

Rolovací mříže typ RG/TRW

Vodící dráhy
Rolovací mříže Svislá vodítka tvoří ocelové, pozinkované profily, ve kterých jsou nasunuty boční uchycovací profily mříží. Vodící profily jsou opatřeny těsnícím PVC profilem nebo navíc kartáčovým těsněním.

Vratové křídlo
Vratové křídlo tvoří ocelová mříž s oky ve tvaru plástů , o rozměrech 185 x 200mm (typ RG) a 180 x 120mm (typ TRW). Mříž se navíjí na navíjecí hřídel. Rolovací mříž je u podlahy ukončena hliníkovým profilem, který je opatřen gumovým těsněním.

Povrchová úprava
Rolovací mříže jsou standardně dodávany v pozinkované úpravě, bez další povrchové úpravy. Za příplatek lze dodat povrchovou úpravu v barevném odstínu dle RAL.

Navíjecí hřídel
Ocelová navíjecí hřídel je opatřena základním nátěrem, průměr 168mm.

Ovládání vrat
Vrata jsou poháněna násuvným el. pohonem (400V) a ovládají se pomocí trojtlačítka (nahoru-stop-dolů). V případě výpadku el. energie je vrata možno ovládat také mechanicky, a to klikou, která je součástí násuvného pohonu. Za příplatek lze dodat další ovládací elementy, jako např. dálkové ovládání, ovládání tahovými spínači, indukční smyčky, aj.

Bezpečnostní prvky
Vrata jsou standardně vybavena speciálním záchytným zařízením, které zabraňuje samovolnému odvinutí lamel z navíjecí hřídele. Za příplatek lze dodat bezpečnostní kontaktní lištu (OPTO-SENZOR) umístěnou v podlahovém gumovém profilu, případně bezpečnostní světelnou závoru a další bezpečnostní prvky.

Soubory ke stažení

Prospekt - rolovací mříže (angličtina)(.pdf - 2532 kB)2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist