zpět na úvod tisk mapa stránek

Rolovací průmyslová vrata

Vratové křídlo typu TH80

TH80

Vratové křídlo TH80 tvoří jednotlivé dvouplášťové hliníkové lamely, tloušťka 20mm, výška cca. 80mm, které se navíjejí na navíjecí hřídel. Lamely lze dodat plné nebo za příplatek s izolovanými prosklenými okénky (max. 5ks). Spodní (podlahová) lamela je vybavena gumovým těsněním.

Vratové křídlo typu TH100

Vratové křídlo TH100 tvoří jednotlivé dvouplášťové hliníkové lamely, tloušťka 23mm, výška cca. 100mm, které se navíjejí na navíjecí hřídel. Lamely lze dodat plné, nebo za příplatek s izolovanými prosklenými okénky (libovolný počet). Spodní (podlahová) lamela je vybavena gumovým těsněním.

V80

Vratové křídlo typu V80, TRL

Vratové křídlo V80, TRL tvoří jednotlivé jednoplášťové ocelové lamely (tloušťka plechu 0,75 nebo 1,0mm) nebo hliníkové lamely (tloušťka plechu 1,0 nebo 1,25mm), výška lamel cca. 80mm. Lamely se navíjejí na navíjecí hřídel. Lamely lze dodat plné, bez možnosti prosklení. Spodní (podlahová) lamela je vybavena gumovým těsněním.

Vratové křídlo NovoSpeed Alu

Vratové křídlo NovoSpeed Alu tvoří jednotlivé dvouplášťové hliníkové lamely, které se navíjejí na navíjecí hřídel. Lamely lze dodat plné, nebo za příplatek s izolovanými prosklenými okénky (libovolný počet). Spodní (podlahová) lamela je vybavena gumovým těsněním. Vrata jsou standardně vyráběna světelnou závorou a frekvenčním měničem pro plynulý rozjezd a dojezd. Rychlost otevírání 0,8 m/s, rychlost uzavírání 0,5 m/s.

Rolovací průmyslová vrata

Vodící dráha
Svislá vodítka tvoří ocelové, pozinkované profily, ve kterých jsou nasunuty jednotlivé lamely. Vodící profily jsou opatřeny těsnícím PVC profilem nebo navíc kartáčovým těsněním.

Povrchová úprava
Vrata jsou standardně dodávaná v přírodním eloxu (Alu) , opatřena bezbarvým lakem. Za příplatek lze dodat povrchovou úpravu vrat v barevném odstínu RAL.

Navíjecí hřídel
Ocelová navíjecí hřídel je opatřena základním nátěrem, průměr 168mm.

Ovládání vrat
Vrata jsou poháněna násuvným el. pohonem (400V) a ovládají se pomocí trojtlačítka (nahoru-stop-dolů). V případě výpadku el. energie je vrata možno ovládat také mechanicky, a to klikou, která je součástí násuvného pohonu. Za příplatek lze dodat další ovládací elementy, jako např. dálkové ovládání, ovládání tahovými spínači, idukční smyčky, aj.

Bezpečnostní prvky
Vrata jsou standardně vybavena speciálním záchytným zařízením, které zabraňuje samovolnému odvinutí lamel z navíjecí hřídele. Za příplatek lze dodat bezpečnostní kontaktní lištu (OPTO-SENZOR) umístěnou v podlahovém gumovém profilu, případně bezpečnostní světelnou závoru a další bezpečnostní prvky .

Soubory ke stažení

Rychlorolovací vrata Novospeed Alu(.pdf - 4636 kB)
Rychlorolovací vrata Novospeed Alu, typ A(.pdf - 346 kB)
Prospekt - rolovací vrata (angličtina)(.pdf - 1052 kB)
Montáž - rolovací vrata (angličtina)(.pdf - 1976 kB)2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist