zpět na úvod tisk mapa stránek

Kvalita sekčních vrat Novoferm

Kvalita, která nastavuje měřítka

Všechny vrata jsou dvouplášťově izolována. Sekce jsou zhotoveny z žárově pozinkovaného tenkého plechu a opatřeny odolným základním nátěrem na bázi polyesteru. Úhlové zárubně, vodící kolejnice a rovněž všechny díly kování vrat jsou též galvanicky pozinkovány, takže po mnoha letech provozu nejsou patrné žádné příznaky vzniku koroze.

Kvalitní balení

Kvalitní balení

Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější proto dbáme na kvalitu nejen při výrobě sekčních vrat, ale také při jejich přepravě. Takto zabalená sekční vrata se k Vám spolehlivě dostanou v naprostém pořádku.

Obvodově těsné - obvodově jisté

Extra široké břitové těsnění v boční zárubni a vratovém křídle činí sekční vrata Novoferm obzvlášť protikorozní, tepelně izolační a odpuzující špínu. Mimo to jsou všechna vrata vybavena obvodovým těsněním a gumovým profilem na spodní straně vratového křídla, které chrání před vnikající vodou a nečistotami. Gumový profil slouží také jako ochrana před poškozením a zraněním.

Extra bezpečné

Extra bezpečné

U vrat s větší váhou je také důležité téma bezpečnost. Proto jsou těžká sekční vrata iso 45 vybaveny také hřídelemi se silnými torzními pružinami. Tyto jsou zase oboustranně opatřeny kontrolovanými pojistkami proti prasknutí pružiny, takže se vratové křídlo při prasknutí pružiny nemůže zřítit. Hřídele torzních pružin lze dle prostorových možností v garáži namontovat nad vratové křídlo nebo za pojezdové kolejnice.

Bezpečnost na prvním místě

Pro každá vrata od Novofermu platí: Vaše bezpečnost má absolutní přednost! Proto reagují všechny systémy NovoPort nejen precizně na stisknutí knoflíku, nýbrž také citlivě na každý odpor. Integrovaná, samostatně permanentně kontrolovaná vypínací automatika zastaví a otevře vrata, jakmile narazí na překážku. Zatímco při nežádoucím zásahu zůstanou vrata zavřená! Elektronické zajištění posunu a rovněž samosvorný pohon motoru, který vaše vrata udrží uzavřená i při výpadku elektrického proudu, zajišťují optimální ochranu proti vloupání. Jistota je jistota.

Zastrčte neoprávněným osobám závoru

Strojově ovládaná nebo automatická vrata jsou bezpečně uzavřena pomocí elektronického zabezpečení proti posuvu. U vrat ovládaných ručně tuto funkci přejímá stabilní závora s masivním kolíkem. Závora je zakrytovaná, takže není možná žádná manipulace zvenčí. Poloválcový profil uzavíracího kování může být v provedení se souběžným uzamykáním vašich vedlejších či domovních dveří.


2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist