zpět na úvod tisk mapa stránek

Sekční garážová vrata z masivu

Vrata z dřevěného masivu - příroda se strukturou

Vrata z dřevěného masivu jsou zhotovována pouze z pečlivě vybraného dřeva severského smrku (3-ti vrstvý křížený masiv) nebo afrického Okoumé (5-vrstvý křížený masiv).

Sekční vrata z masivu

Smrk působí svojí lákavou světlou barvou a převážně rovným průběhem textury. Okoumé září svojí světle růžovou barvou, která působením slunečního záření dozrává do hnědorůžové. Veškeré dřevo pochází z kontrolovaných, vzrostlých porostů. Všechna vrata z masivu budou zhotovena slepením ze tří vrstev severského smrku nebo afrického Okoumé, jako vícevrstvé voděodolné desky. Před vestavbou je třeba provést povrchovou úpravu, aby byla vrata chráněna proti vlivům počasí.

Modely vrat z masivu

Modely "London" a "Madrid" budou dodány s černým venkovním madlem, jako příslušenstvím. U modelů "Paris", "Rom" a "Amsterdam" můžete madlo umístit dle přání – vpravo, vlevo nebo uprostřed. Všechny vrata lze dodat s vedlejšími dveřmi stejného vzhledu jako vrata, s černým kulatým madlem a bezpečnostním zámkem. Ačkoli jsou masivní vrata již přírodně rostlý unikát, můžete našemu modelu vrat "Berlin" vtisknout dodatečně ještě vaši osobní vizi. Ať je to vzor, typický pro vaši oblast, vaše iniciály, váš rodový znak nebo umělecký obraz – dodáte nám jednoduše vaši předlohu a my ji umělecky přeneseme na vaše vrata.

Soubory ke stažení

Sekční garážová vrata, automatické systémy sekčních vrat(.pdf - 18981 kB)
Návod na ošetření sekčních a výklopných garážových vrat z masivu(.pdf - 309 kB)

Varianty provedení sekčních vrat z masivu

2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist