zpět na úvod tisk mapa stránek

Výklopná garážová vrata

Výklopná vrata – pouhým stisknutím tlačítka

Výklopná vrata

Hojně využívaná výklopná vrata jsou oblíbená díky širokému výběru modelů a také výbornému poměru cena/výkon. Navíc nemusíte nutně utrácet za celá vrata – kromě kompletního systému VivoPort obsahujícího pohon i vrata nabízí firma Novoferm i samostatný stropní pohon Novomatic, takže si můžete levně vylepšit svá stávající garážová vrata. V každém případě se můžete spolehnout na kvalitní a cenově přijatelný výsledek a těšit se na vrata z ušlechtilé oceli nebo kvalitního masivního dřeva. Montáž je jednoduchá, stejně jako postup v případě, že si budete přát objednat kompletně předmontovaná vrata dle Vámi udaných rozměrů, například pro hotové garáže.

V žádném případě se nevzdávat komfortu

Výklopná vrata Vivo Port je automatický vratový výklopný systém, se kterým se žije příjemněji: pohodlný, báječný na pohled a technicky bezpečný. Domníváme se, že by se nikdo neměl vzdávat komfortu automatických vrat.

Když se domníváte, že vrata s pohonem jsou jednoduše moc drahá - tak s VivoPort nejsou žádné dodatečné náklady za montáž pohonu - všechno je seriově kompletně předmontováno a bude pracovním postupem zabudováno. Srovnejte si sami - VivoPort kompletně zabudovaný je sotva dražší než ručně ovládaná vrata.

Soubory ke stažení

Výklopná garážová vrata, automatické systémy výklopných vrat(.pdf - 11736 kB)
Návod na obsluhu výklopných garážových vrat s integrovaným pohonem VivoPort(.pdf - 138 kB)
Návod na montáž výklopných vrat(.pdf - 1 MB)
Návod na montáž VivoPort(.pdf - 11 MB)
Návod na montáž Vivolock(.pdf - 1,16 MB)


2007 - 2012 © GVTS - Garážová vrata Ševčík, telefon: +420 776 258 644, email: info@gvts.cz, webdesign - www.jak.cz
Odkazy Zastřešení bazénů Moravský kras Dainese Chiptuning Autoškola Praha Isle of Man Tourist Trophy Výkup bouraček Bazény a vířivky Poolstar
TOPlist